about

Kim jesteśmy?

Silvermine wydobędzie potencjał Twojej marki! Jesteśmy ludźmi którzy lubią nowe wyzwania, gotowymi sprostać najbardziej śmiałym potrzebom naszych klientów. Naszą pasją jest ciągłe doskonalenie i wdrażanie nowości. Pracujemy zdalnie, często w terenie - wszystko po to by jak najefektywniej wykorzystać czas i podejmować adekwatne działania niezależnie od sytuacji pory dnia. Zawsze jesteśmy w gotowości by skutecznie wspierać naszych klientów i ich marki.

Zajmujemy się wszystkim co w XXI wieku niezbędne jest do funkcjonowania nowoczesnego biznesu. Tworzymy strony internetowe w oparciu o sprawdzone rozwiązania dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze możliwe ceny. Kompleksowo przeniesiemy Twój biznes do sieci dając Ci narzędzia do skutecznego pozyskiwania nowych klientów. Poprowadzimy Twoje social media i zadbamy o komunikację z klientami na odpowiednim poziomie. Posiadamy sprawdzone i skuteczne sposoby na promocję marki w sieci. Tworzymy kampanie Google ADS i Facebook ADS w oparciu o najnowsze trendy i sprawdzone w praktyce rozwiązania. Wszystko po to by maksymalnie wydobyć potencjał Twojej marki.

Skontaktuj się z nami

Co Silvermine może dla Ciebie zrobić?

Tworzymy strony internetowe w oparciu o sprawdzone rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze możliwe ceny. Poprowadzimy Twoje social media i zadbamy o komunikację z klientami na odpowiednim poziomie. Posiadamy sprawdzone i skuteczne sposoby na promocję marki w sieci. Tworzymy kampanie Google ADS i Facebook ADS w oparciu o najnowsze trendy i sprawdzone w praktyce rozwiązania. Wszystko po to, aby maksymalnie wydobyć potencjał Twojej marki.

Sprawdź ofertę
about

Jak działamy?

Pamiętaj! Autentyczność przyciąga. Budowanie marki własnej w sposób autentyczny jest bardzo ważne. Przekaz musi być czytelny, prawdziwy, przyciągający. Brak spójności szybko zostanie wyłapany, zweryfikowany i poddany ocenie. To często może prowadzić do porażki, która niejednokrotnie może mocno nadwyrężyć wizerunek firmy Co zrobić, żeby tak się nie stało? Przede wszystkim zaufać ludziom, którzy od lat zajmują się budowaniem wizerunku w sposób kompleksowy. Tutaj znowu pojawia się motyw spójności wizerunku. Tworzenie kampanii przez jeden podmiot pozwoli zachować autentyczność. Każdy ma swój styl pisania, tworzenia grafik. Znawcy marketingu szybko są w stanie wyłapać wszelkie niespójności, co w konsekwencji wpływa na wizerunek. Właściciele firm muszą unikać wpadek. Publika weryfikuje. Prowadzenie portali w mediach społecznościowych to dziś podstawa, niemniej niosą one również ze sobą zagrożenia. Warto wiedzieć jak reagować, jakie treści publikować i jak dany profil prowadzić. Nic nie może dziać się przypadkowo, wszystko musi być zaplanowane.

„Autentyczność w codziennym życiu oszczędza mi czas - nie tracę go na budowaniu wizerunku kogoś, kim nie jestem” Dorota